Osiedle J68

O inwestycji

Projekt J68 to nowy wymiar mieszkań bez czynszowych.

To kameralna inwestycja a w niej 16 lokali mieszkalnych w czterech budynkach w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, miejscem parkingowym oraz możliwością zakupienia garażu podziemnego.

Architektura budynku to nowoczesna bryła, która nadaję całość inwestycji elegancji oraz ekskluzywny charakter.

W ofercie posiadamy lokale o powierzchni 67,9 m2 do 72,1 m2. Mieszkania są komfortowe w użytkowaniu i posiadają przemyślane rozkłady pomieszczeń.

Projekt J68 to brak opłat do wspólnoty, czynszu. Jedyne opłaty jakie ponosi nabywca to koszty związane z eksploatacją lokalu.

Informujemy, iż wizualizacje zamieszczone na stronie internetowej PMP IVEST, materiały marketingowe, a nawet projekt na podstawie, którego uzyskano decyzję o pozwoleniu na budowę, nie kształtują ostatecznego standardu wykonania budynku. Stanowią jedynie jego podstawowy zarys. Dopiero rozwiązania wykonawcze i warsztatowe, na bazie projektu budowlanego, kształtują w sposób definitywny standard budynku, o ile nie są zmianami istotnymi w rozumieniu ustawy Prawo Budowlane. Inwestor nie jest zobowiązany do zastosowania w 100% wszystkich elementów wykończeniowych czy materiałów budowlanych wynikających z opisów technicznych z dokumentacji objętej pozwoleniem na budowę.

Mapa

Jesteśmy na
MediaConsulting.pl